Dwie metody skanowania za pomocą skanera ScanSnap

Skaner ScanSnap posiada dwie metody skanowania przeznaczone do różnych celów. Jedną z nich jest skanowanie z zaginaniem arkuszy, która służy do skanowania wielu dokumentów za jednym podejściem, a drugą jest skanowanie zwrotne, umożliwiające skanowanie grubych dokumentów, takich jak karty plastikowe i broszury.

Jeśli rozpoczniesz skanowanie dokumentów przy pomocy metody, w której jako metodę podawania skonfigurowano [Skanowanie ciągłe], możesz skanować dokumenty alternatywnie za pomocą skanowania zwrotnego i z zaginaniem arkuszy.

Aby poznać szczegóły dotyczące skanowania dokumentu, zapoznaj się z Skanowanie dokumentów w kliku partiach w celu utworzenia pojedynczego obrazu skanowania.

Skanowanie z zaginaniem arkuszy

Możesz załadować wiele dokumentów w jednej partii do skanera ScanSnap, po czym je zeskanować.

Ładując dokumenty do podajnika papieru ADF (pokrywa) i rozpoczynając skanowanie, dokumenty będą podawane do skanera ScanSnap i wysuwane na zasobnik. Podczas skanowania dokumentów zasobnik się podnosi, a górna część automatycznie się wysuwa, po czym zasobnik powraca na pozycję początkową po zeskanowaniu wszystkich dokumentów.

Skanowanie zwrotne

Możesz skanować różne dokumenty, takie jak papier biurowy, pocztówki, wizytówki i grube dokumenty (np. karty plastikowe i broszury).

Po włożeniu jednorazowo jednego dokumentu do podajnika ręcznego i uruchomieniu skanowania, dokument zostanie podany do skanera ScanSnap i wysunięty w Twoją stronę tym samym otworem.

Do ochrony dokumentów służy opcjonalny arkusz (nośny).

WSKAZÓWKA
  • Skanowanie zwrotne umożliwia zeskanowanie dokumentu z zamkniętym podajnikiem papieru ADF (pokrywa).